Камінь – дивовижний матеріал, який гармонійно вписується в будь-який сад. Кам’яні плити підходять як для мощення доріжок, бордюрів, сходинок, так і для обробки самого будинку, господарських будівель, фонтанів.

Крім своєї декоративної універсальності, камінь має і ряд функціональних переваг: довговічність, зносостійкість, стійкість до втрати кольору і простота догляду за матеріалом. Камінь може зберігати свій первозданний вигляд десятиліттями.

Колота бруківка

Являє собою камення з твердих порід (шунгіт і граніт), заточене в форму прямокутника, або квадрати з відколотими краями. Садові доріжки з бруківки здатні витримати велике навантаження і будуть служити багато років.

Кругляк

Це природний камінь, обкатаний природним способом. Розміром кругляк невеликий, тому з нього дуже зручно викладати як невеликі візерунки, так і цілі декоративні кам’яні панно. Булижники – це уламки граніту або кварцу, які за багато років обкатані і відполіровані в природі природним способом. Більший кругляк називається валуном.

Пиляний камінь

Цей вид обробки каменю ясний вже з назви. У готовому вигляді має форму прямокутника з рівними краями, завдяки чому він дуже зручний в роботі, так як викладається за принципом плитки.

Кам’яний плитняк

Плитняк – це натуральний камінь, який представляє собою великі плити каменю, розпиляні в горизонтальному напрямку.

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *