Скільки місця потрібно кожному співробітнику, як створити всі необхідні зручності? Яким чином перепланувати і відремонтувати офісне приміщення під потреби конкретного бізнесу?

Офіс є не просто візитною карткою компанії. Грамотно облаштоване приміщення здатне згуртувати робочий колектив і створити умови для плідної роботи. Хороший співробітник розглядає роботодавця не тільки з фінансової сторони, один з найважливіших критеріїв вибору – комфортні робочі умови.

Якою інформацією необхідно володіти, перш ніж приступити до ремонту офісу?

Вартість ремонту офісуОфіс досить специфічне приміщення і вимагає чіткого дотримання всіх норм пожежної безпеки і охорони праці. Крім цього, важливо щоб всі роботи були рентабельні і використовувалися виключно ті матеріали, які необхідні.

Збираючись робити ремонт потрібно точно знати скільки в офісі буде підрозділів, відділів і кількість працівників. В іншому випадку, це може спричинити за собою переробки та коригування і позначитися на загальному вигляді інтер’єру. Наприклад, незнання даної інформації ускладнить роботу з електрикою, адже кожне робоче місце повинно мати оптимальне освітлення та необхідну кількість розеток.

Щоб ще до початку ремонту побачити його підсумок і оптимально скористатися наявним простором необхідна розробка дизайнерського проекту. Добре позначиться на роботі дотримання єдиного стилю в офісних приміщеннях. Мета офісного ремонту – зробити його більш привабливим з точки зору клієнтів та комфортніше для співробітників. У цьому допоможуть правильно розставлені робочі місця, зони відпочинку, кондиціонери і хороша вентиляційна система.

Від чого краще утриматися в процесі ремонту офісу?

Крім рекомендацій по тому, що необхідно зробити, має сенс розглянути кілька порад про те, чого робити не варто:

 • не можна обійтися своїми силами або вдатися до допомоги невмілих робочих;
 • не варто занадто економити на матеріалах, це може спричинити за собою додаткові витрати і турботи в майбутньому;
 • не можна ставити на перше місце зовнішній вигляд, «відмахуючись» від комфорту;
 • не бажано перенасичувати приміщення елементами декору на шкоду планування робочих місць;
 • не варто нагромаджувати офіс зайвими елементами архітектури;
 • помилково віддавати перевагу розкоші, замість цього варто розглянути елегантний і респектабельний образ.

Проведення ремонту офісу під ключ

Даний вид ремонтних робіт є одним з найпопулярніших, залучаючи клієнтів комплексними послугами та доступністю цін. У цьому випадку, всі роботи виконуються однією обраною замовником компанією. Ремонт під ключ може бути, як капітальним, так і косметичним. Все залежить від можливостей, бажань і необхідності замовника.

Капітальний дизайнерський ремонт офісу

Капітальний ремонт складається з перепланування і повної зміни інтер’єру. У перелік послуг, що надаються компанією, можуть входити:

 • Заміна всіх покриттів від підлоги до стелі;
 • Робота з інженерними мережами або їх повна заміна;
 • Установка нових дверей і вікон, роботи по поліпшенню дверних і віконних прорізів;
 • Повне перепланування і створення оптимального інтер’єру;
 • Комплексна електромонтажна робота.

Проводити капітальний ремонт необхідно в старих приміщеннях з застарілими мережами або якщо цього вимагає специфіка компанії. В інших випадках можна обмежитися косметичним ремонтом.

Косметичний ремонт офісу

Косметичний ремонт передбачає роботи по поліпшенню інтер’єру, його оновлення та заміни старих покриттів. Також, за необхідності проводяться ремонтні роботи з інженерними мережами, сантехнікою, електрикою і т.д.

Як визначається ціна на ремонт офісу?

Вартість ремонту офісу складається з декількох показників. Спочатку проводяться повне узгодження дій, необхідні заміри і підраховується приблизний кошторис. Точна ціна оголошується після затвердження дизайнерського проекту. При якісному виконанні в кінцевому підсумку ціна залишиться колишньою і, після очищення приміщення від будівельного сміття, замовник може все перевірити і прийняти об’єкт.

Ремонт офісного приміщення в корені відрізняється від житлового, тут дуже важливо враховувати швидкість і якість, адже від цього залежить подальше процвітання бізнесу. Сучасний офісний інтер’єр повинен бути ергономічним, практичним, функціональним і мати презентабельний вигляд. Офіс – візитна картка бізнесу і вкладання грошей в його ремонт є хорошою інвестицією. Але варто пам’ятати, що вкладання коштів у ремонт має бути помірним. Такого кредо варто дотримуватися у всіх аспектах підприємництва і знайти свою «золоту середину».

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *